WYNAJEM

Caravaning nie jest tańszą formą spędzania urlopu, jest po prostu innym, chyba ciekawszym rodzajem zwiedzania. Nie ma co porównywać pobytu w hotelu do wycieczki kamperem, bo ciężko jest wycenić spontaniczność i niezależność. Kamper to pokój hotelowy na kółkach, może nieco mniejszy ale równie dobrze wyposażony. To połączenie wolności, niezapomnianej przygody i komfortowej podróży. Jest to samochód, który daje mnóstwo możliwości, nie stwarzając żadnych ograniczeń.

CENNIK

Cena brutto za jeden dzień, w przypadku wynajmu minimum tygodniowego, możliwe są krótsze wynajmy, poza sezonem wysokim. Minimalny czas wynajmu to 4 dni, w takim przypadku auto jest wydawane rano dnia pierwszego od godziny 0800, i musi być zdane do godziny 1800 dnia ostatniego. Stawka dobowa jest liczona za każdy dzień najmu. Przy wynajmach krótszych niż tygodniowe do poniższych cen należy doliczyć 20%.

Sezon Niski     01/04/23 – 29/04/23

    500pln

Sezon Średni   29/04/23 – 10/06/23

    650pln

Sezon Wysoki 10/06/23 – 16/09/23

    800pln

Sezon Średni  16/09/23 – 31/10/21

    650pln

Sezon Niski     31/10/21 – 30/11/21

    500pln

 

RABATY

 • 10% posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY.
 • 5% przy wynajmie minimum14 dniowym.
 • 3% stały klient (drugi sezon lub drugi najem w tym samym roku).
 • 6% stały klient (trzeci i kolejny sezon).
 • 3% polecenie od jednego z Naszych partnerów lub stałych klientów.
 • 3% motocykliści, płetwonurkowie i narciarze.

Rabaty można łączyć, maksymalny rabat to 10%.

Oprócz RABATÓW stałych, proponujemy również oferty FIRST i LAST MINUTE. Więcej informacji na ich temat można znaleźć na Naszym profilu na FB. To tam je wrzucamy, prosimy więc Nas tam polubić i obserwować.

USŁUGI DODATKOWE


DOBROWOLNA OPŁATA SERWISOWA - 400PLN

Oddajemy do Państwa dyspozycji Kampera czystego, z pełnymi zapasami, pragnęlibyśmy aby został zdany w takiej samej kondycji. Jeśli zdadzą Państwo Kampera w kondycji niezgodnej z Warunkami Najmu potrącimy z kaucji 200pln, niesprzątnięta toaleta chemiczna to kolejny wydatek z kaucji – 200pln (razem 400pln). Jeśli zamówią Państwo sprzątanie i uzupełnienie zapasów przed najmem, płacą Państwo 350pln i nie martwią się o zdanie Kampera, wszystkim się zajmiemy. Usługa nie obejmuje tankowania pojazdu. 

 • PARKING - 20PLN/DOBA

Teren jest na noc zamykany i monitorowany.

 • POŚCIEL - 60PLN/KOMPLET

Komplet zawiera koc, poszwę na koc, poszewkę i poduszkę, prześcieradło.

 • ROWERY - 50PLN/DOBA

Kamper posiada bagażnik na cztery rowery. W przypadku gdy dwoje rodziców bierze u nas rowery, dziecko/dzieci dostają je za pół ceny, czyli 10pln sztuka za dobę.

 • PONTON/KAJAK LUB SUP - 300PLN

Dmuchany ponton/kajak dwuosobowy może być przydatny na poranny wypad na ryby lub wodne zabawy z dziećmi. W komplecie wiosła i pompka. SUP, to nowość, można na nim pływać na siedząco, stojąco i jak się chce.

 • ZESTAW OGNISKOWY - 250PLN

Nocowanie na dziko to idealny czas no ognisko, nie zawsze znajdziemy odpowiednio suche drzewo. Razem z drzewem dostaną Państwo kociołek 8 l. do potraw ogniskowych. Przepis na „pieczonki”, gratis.

PAKIETY

VIP – pakiet zawiera: paliwo (pełny zbiornik – nie trzeba go napełniać po najmie), sprzątanie po najmie, parking dla auta najemcy, komplet pościeli dla każdego pasażera.

 • Pakiet …………………………………………………………………. 1400PLN

KOMFORT – pakiet zawiera: sprzątanie po najmie, parking dla auta najemcy, pościel dla każdego pasażera

 • Pakiet ……………………………………………………………….... 800PLN

STANDARD – pakiet zawiera: sprzątanie po najmie, parking dla auta najemcy

 • Pakiet ………………………………………………..……………….. 600PLN

Wyboru PAKIETU można dokonać najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem najmu.


Nasze jachty

Nasz Region

Nasze Video

Drogi wodne

Partnerzy