GoodTimeCzarter to projekt rodzinny ze wsparciem wielu przyjaciół, bez których nie tylko nie byłoby tego projektu, ale i życie byłoby smutniejsze. Jesteśmy rodziną która lubi wodę i wszystko co z nią związane. Rodzinnie żeglujemy, uprawiamy turystykę motorowodną, nurkujemy. W naszym przypadku woda to nie tylko pasja ale również sposób na życie. Po wielu latach zawodowego ‘’orania’’ morza i wielu wakacyjnych przygodach pod żaglami, nadszedł czas zostania ‘’armatorem’’ i zachęcania wszystkich do turystyki wodnej. I tak pojawiły się Król Życia i Wolne od Szefa pierwsze dwa jachty, które są do dyspozycji czarterujących od 2016r. W 2018r. powiększyliśmy flotę o Długi Weekend, a w 2019r. o dwa kolejne Sielankę i CichoSzę. W sezonie 2021, flota powiększy się o .....Kampera, bo jak mawiamy, nie wszędzie da się dopłynąć. Naszym celem jest promowanie Naszego Regionu i szeroko pojętej turystyki wodnej.

Żeby zostać „starym” trzeba się trochę natrudzić, skończyć szkoły, kursy i pozdawać kilkanaście egzaminów. A potem czekać aż ktoś zaufa i odda w zarządzanie statek. U nas każdy może zostać „starym”. Zmiana przepisów dotyczących uprawnień żeglarskich i motorowodnych spowodowała że dziś każdy może zwiedzać Polskę od strony wody. Do prowadzenia naszych jachtów nie potrzebują Państwo żadnych uprawnień, wystarczy kompleksowe szkolenie, które u nas otrzymacie.

„Charter” to w języku morskim wynajęcie statku, „time charter” to wynajęcie statku na czas określony, trochę to spolszczyliśmy :-) i tak powstał GoodTimeCzarter,  to po prostu dobry czas dla Państwa na pokładach naszych barek. Chcielibyśmy aby Państwo mile wspominali czas spędzony na naszych jachtach i zawsze do nas wracali.

HAVE A GOOD TIME!!!!!

Załoga  GoodTimeCzarter

MarysiaMaria, szefowa, żona faceta od wszystkiego, od zawsze bała się wody, ale przekonana, spróbowała i nie tylko pływa pod żaglami ale i ma z tego frajdę. Mimo wrodzonej bojaźni do wody, walczy i pokazuje, że można. Jej pasje to narty i dobra książka.

 

KamilKamil, facet od wszystkiego, mąż szefowej, kapitan żeglugi wielkiej, motorowodny sternik morski, jachtowy sternik morski, młodszy ratownik wodny, płetwonurek P2 CMAS. Inne pasje to: narty, snowboard, motocykle, akwarystyka i od kilku lat szkutnictwo.

 


JulaJula, córa i słońce nigdy nie zachodzące, pływa w wodzie, pod wodą i na wodzie. Jej pasje to taniec, snowboard  i dobra książka. Coś tam sama pisze :-)

 


KacperKacper, ksywa Kapsel, jak sam mówi, facet od brudnej roboty, cokolwiek to znaczy w ustach dwunastolatka. Pływa w wodzie, pod wodą i na wodzie, płetwonurek młodzieżowy złoty CMAS. Jego pasje to deskorolka, snowboard, jeździ na wszystkim co ma koła.

 

Nasze jachty

Nasz Region

Nasze Video

Drogi wodne

Partnerzy