logo dotpay 656x250
1. Rozliczenia transakcji e-przelewem i kartami płatniczymi przeprowadzane są za pośrednictwem panelu rezerwacyjnego ResGo i centrum rozliczeniowego DotPay.
2. Koszty związane z obsługą płatności internetowych w całości pokrywa usługodawca.
3. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych i są cenami brutto.
4. Po realizacji zapłaty automatycznie wysyłane są informacje na podanego w zgłoszeniu e-maila. Informacja zawiera unikalny numer transakcji, ułatwiający jej wyszukanie w razie pytań lub wątpliwości.
5. Warunki rezerwacji, reklamacji i rezygnacji z czarteru zawarte są w Szczegółowych Warunkach Czarteru.
6. Państwa dane osobowe są poufne i nie będą wykorzystywane w innych celach poza niezbędnymi, związanymi z realizacją transakcji internetowej.
7. Bezpieczeństwo transakcji – dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Nie mają do nich dostępu tak pracownicy Dotpay, jak i serwisu internetowego, za którego usługę dokonywana jest płatność. Centrum autoryzacji kart płatniczych wydaje jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność może być dokonana. Serwis internetowy otrzymuje tę informację za pośrednictwem Dotpay.
8. W serwisie Dotpay można dokonać transakcji e przelewem z większości poskich banków.
9. Usługa transakcji polega na pełnej integracji zakupu dokonanego w serwisie internetowym z rachunkiem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie szczegóły przelewu są wypełniane automatycznie. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, ani innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty.
10. Atuty płatności przelewem transferowym:
• szybkość – przelew realizowany jest natychmiast, w godzinach księgowania banku,
• oszczędność – przelewy transferowe to bezprowizyjny dla klienta kanał płatności,
• pewność – transakcje są w pełni zabezpieczone.

Nasze jachty

Nasz Region

Nasze Video

Drogi wodne

Partnerzy