Jesteśmy jedną z nielicznych firm oferujących mobilność na wodzie i lądzie, dzięki temu możemy zaoferować Państwu unikatową kombinację, zwiedzanie Naszego regionu od strony wody, jachtem motorowym. Poczym dozwiedzać lub ruszyć jeszcze dalej kamperem.

Jachty i kampery nie różnią się tak bardzo, mają podobne urządzenia i wyposażenie, ktoś kto radzi sobie z jednym, poradzi sobie i z drugim. Jacht i Kamper to znacznie więcej niż pojazd, to mobilny pokój hotelowy, którym możemy dotrzeć tam gdzie inni nie mogą. Dla ludzi ceniących sobie wolność, spokój, niezależność i mobilność obie formy będą idealnymi. YACHT & CAMP to rozwiązanie nowatorskie, wierzymy że potrzebne.

Kamperowicze, którzy nigdy nie byli na wodzie mogą liczyć na szkolenie i pomoc w zaplanowaniu bezpiecznej trasy. Wodniacy, którzy nigdy nie próbowali kaperowania, mogą spróbować czegoś nowego i tu też pomożemy szkoleniem.

Produkt YACHT & CAMP wyceniany jest indywidualnie, niemniej jednak otrzymacie Państwo ofertę na pewno tańszą niż wynajem osobny. Podstawimy kampera tam gdzie będą Państwo kończyli rejs i odwrotnie.

Zapraszamy do kontaktu.

Partnerzy