CZEKAMY NA WAS W MIŁOMŁYNIE - PRZYSTAŃ NA WYSPIE

Marina - Przystań na Wyspie

Zaprzyjaźnione miejsce, gdzie w sezonie 2017 będziecie Państwo zaczynać i kończyć Wasze rejsy. Właściciele przystani na pewno będą pomocni i opowiedzą wiele o miejscu, jak powstawało z chaszczy, jak tworzyli tą magiczną enklawę spokoju. Miejsce z rodzinną atmosferą i ludźmi z pasją. Mamy nadzieję że będziecie Państwo zadowoleni z tej zmiany. Przystań znajduje się niemal w centrum Miłomłyna, do sklepów jest dosłownie klika kroków, więc zakup prowiantu tuż przed rejsem to nie problem. W cenie czarteru otrzymujecie Państwo:

- darmowy postój w porcie

- sanitariaty, tankowanie wody, prąd

- parking (zamknięty, niestrzeżony) na czas rejsu

- dużo przydatnych informacji o szlaku i okolicy

 Miłomłyn to rozgałęzienie szlaku, stąd można popłynąć na Jeziorak i dalej do Siemian i Iławy lub wybrać trasę przez śluzę i dotrzeć do j. Drwęckiego i Ostródy, a także dalej na j. Szeląg Wielki i do Starych Jabłonek. Obie są fascynujące i warte przepłynięcia. Jeśli udamy się na północ to na trasie miniemy klika jezior, pochylnie i po około 7-8h spokojnej żeglugi dotrzemy do Elbląga i dalej na Pętlę Żułwaską lub Zalew Wiślany.

przystan milomlynPrzystań na Wyspie w Miłomłynie jest miejscem, które z przyjemnością gości żeglarzy, kajakarzy, motorowodniaków, rowerzystów i każdego podróżnika przemierzającego szlak Kanału Elbląskiego. Przystań oferuje postój łodzi przy pomoście, ciepły prysznic, miejsce do rozbicia namiotu i rozpalenia ogniska, a także wynajem kajaków. Miejsce to, z jednej strony kameralne i tonące w zieleni wiekowych grabów, lip i klonów, a z drugiej dające klimat małego miasteczka.

 

milomlyn przystan

Przystań znajduje się w centrum Miłomłyna, na odnodze Kanału Elbląskiego w stronę jazu, na prawym brzegu starorzecza rzeki Liwy. Ze względu na niedużą ilość miejsc postojowych łodzie należy cumować prostopadle do pomostu rzucając kotwicę lub łapiąc boję cumowniczą. Możliwe cumowanie bezpośrednio do brzegu dla jednostek o małym zanurzeniu. Głębokość przy pomoście mierzona do twardego gruntu przy normalnym stanie wody - ok. 0,5-2m. Na dnie zalega warstwa mułu. W bezpośrednim sąsiedztwie Przystani znajduje się kąpielisko. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie PRZYSTANI.

 

fb youtube

 

 

Metryczka:
Przystań na Wyspie - Miłomłyn
Typ obiektu: Przystań jachtowa/kajakowa / Pole namiotowe
Region: Pojezierze Iławskie
Akwen: Kanał Elbląski
Adres: 14-140 Miłomłyn, ul. Rynkowa 3A
GPS: 53.766005N, 19.835351E

Funkcjonuje: maj – październik

Kontakt

GoodTimeCzarter

ul.Cicha 4

14-400 Pasłęk

tel +48 608-455-390

tel.+48 604-325-127

kontakt@goodtimeczarter.pl

Licznik Odwiedzin

Dziś 11

Miesiąc 435

Od początku 15343

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.