CZEKAMY NA WAS W MIŁOMŁYNIE - PRZYSTAŃ NA WYSPIE

Specjalizujemy się w czarterach barek turystycznych bez patentu, jeśli jest taka potrzeba zorganizujemy dla Państwa, między innymi, skipera (sternika), wynajmiemy rowery, zorganizujemy naukę gry w golfa. Dla firm zorganizujemy spływ integracyjny a dla szkół edukacyjny. Jesteśmy rodziną która dużo rzeczy robi razem, dlatego chcielibyśmy promować rodzinne spływy, na szczególne traktowanie mogą liczyć posiadacze KARTY DUŻEJ RODZINY. Współpracujemy z wieloma firmami na szlaku gdzie otrzymają Państwo zniżki, pomoc lub ciekawą zabawę.

Prosimy o sugestie i pomysły, obiecujemy że będziemy brali je wszystkie pod uwagę aby ciągle podnosić jakość naszych usług.

Kapsel

kapselJachcik Kapsel w sezonie 2017 będzie do Państwa dyspozycji na j. Jeziorak. Cen nie zmieniamy, dodajemy możliwość nabycia pakietu turystycznego (namiot, silnik, mała butla gazowa) w niewielkiej cenia 20pln za dobę. Kaspel jest do Państwa dyspozycji od początku maja do końca września. Wynajmowany jest na minimum 3 doby, a w sezonie letnim (lipiec, sierpień) od soboty do soboty. Inne terminy do uzgodnienia.

  • DOBA POZA SEZONEM - 60pln
  • TYDZIEŃ W SEZONIE (LIPIEC, SIERPIEŃ) - 500pln

Przy dłuższym czarterze (min. dwa tygodnie) jachcik możemy dowieźć własnym transportem na akwen Państwa interesujący. Koszt transportu to 1.5pln/km

Kontakt

GoodTimeCzarter

ul.Cicha 4

14-400 Pasłęk

tel +48 608-455-390

tel.+48 604-325-127

kontakt@goodtimeczarter.pl

Licznik Odwiedzin

Dziś 1

Miesiąc 405

Od początku 15313

Odwiedza Nas

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.